MAJ 2019 r.

1. Spotkania wspólnoty: 7 maja odbędzie się Eucharystia. 14 maja będzie spotkanie poświęcone modlitwie o powołania. 21 maja modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. Natomiast 28 maja odbędzie się wieczór chwały. UWAGA: spotkania domowe organizujemy w tym miesiącu niezależnie od spotkań wtorkowych.

2. Majówka w Mocy Ducha Świętego to spotkanie modlitewne przy kapliczce organizowane przez małą grupę  – komórkę Wody Życia  w określonym dniu. Należy wybrać kapliczkę, umówić się (dzień i godzina), wpisać do arkusza termin spotkania, tak aby informacja dotarła do innych (chętnych), zaprosić pobliskich mieszkańców wywieszając w odpowiednim miejscu zaproszenie na spotkanie. LINK DO TABELKI 

3. W dniach 4-10maja ks. Roman i ekipa zbierana przez diakonię ewangelizacji posługiwać będzie na misjach w parafii Niepokalanego Serca NMP w Grudziądzu. Posługiwać będziemy zwłaszcza w niedzielę. Zapisy odbywają się w poniższym formularzu. Spotkanie i wyjazd grupy będą w niedzielę o godzinie 8.00 w kawiarence.

4. Zapraszamy do udziału w Kongresie Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i Środowisk Ewangelizacyjnych, który odbędzie się w dniach 16-18 maja w Częstochowie. Zapisy i informacje na stronie odnowa.org.

5. Diakonia modlitwy wstawienniczej zaprasza wszystkich potrzebujących modlitwy w poniedziałki o 18.30 do kaplicy zmartwychwstania.

PIELGRZYMKA DO LIBANU

Termin: 24 września – 2 października 2019 r.

Prowadzący: ks. prof. Waldemar Chrostowski

Koszt: 960 dolarów + 1600zł

PROGRAM PIELGRZYMKI

FORMULARZ ZAPISOWY

Dodatkowych informacji udziela Piotr Kobza (728 494 533, piotr.kobza@wp.pl) .

 

OGŁOSZENIA STAŁE

1. Zachęcamy do odwiedzania profilu Wody Życia na Facebooku. Zaproś swoich znajomych!

2. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie nagrania ks. Romana z poprzednich tygodni.

3. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Woda Życia – OIKOS. Nr rachunku: (Idea Bank) 49195000012006005518270002. Prosimy o zatytułowanie przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji”. Szczegóły na stronie wzoikos.pl.

4. Zapisy na listy mailowe wspólnoty odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu media.wodazycia@gmail.com.

5. Rekolekcje wyjazdowe we wspólnocie prowadzone są w domu rekolekcyjnym św. Jana Pawła II w Kaniach Helenowskich. Tutaj możesz przeczytać więcej o tym jak się do nich przygotować.