Ogłoszenia wspólnotowe

GRUDZIEŃ 2018 r.

1. Spotkania wspólnoty: 2 grudnia: Eucharystia Rodzin WŻ 0 15.00, 4 grudnia – Eucharystia całej Wspólnoty, 11 grudnia: spotkanie w kościele pracujących, 18 grudnia: wszystkie grupy mają spotkanie domowe. W Boże Narodzenie nie ma spotkania.

2. W dniach 6-9 grudnia odbędą się w parafii św. Jakuba rekolekcje akademickie, które poprowadzi ks. prof. Franciszek Longchamps de Bérier. Tematem jest Wolność wiary. Spotkania w dni tygodnia o 20.15, a w II Niedzielę Adwentu o 19.00.

3. W dniach 9-11 grudnia ks. Roman wraz z ekipą ewangelizacyjną z naszej wspólnoty prowadzić będzie rekolekcje ewangelizacyjne w parafii św. Jadwigi w Milanówku.

4. W dniach 14-16 grudnia w Kaniach Helenowskich odbędą się rekolekcje Jesteście przyjaciółmi Moimi. Zapisy u Justyny Domeradzkiej podczas spotkań.

5. Diakonia wstawiennicza zaprasza wszystkich, którzy potrzebują modlitwy i pragną o nią prosić, na spotkania w poniedziałki o 18.30 do Kaplicy Zmartwychwstania.

 

OGŁOSZENIA STAŁE

1. Zachęcamy do odwiedzania profilu Wody Życia na Facebooku. Zaproś swoich znajomych!

2. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie nagrania ks. Romana z poprzednich tygodni.

3. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Woda Życia – OIKOS. Nr rachunku: (Idea Bank) 49195000012006005518270002. Prosimy o zatytułowanie przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji”. Szczegóły na stronie wzoikos.pl.

4. Diakonia modlitwy wstawienniczej spotyka się w poniedziałki o godzinie 18.30 w kaplicy Zmartwychwstania.

5. Zapisy na listy mailowe wspólnoty odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu media.wodazycia@gmail.com.

 

Jeśli jesteś odpowiedzialny za jakieś dzieło, jakąś akcję przeprowadzaną lub wspieraną przez Wodę Życia, a chcesz zareklamować ją szerzej – napisz na adres fb.wodazycia@gmail.com Powinno to być coś związanego z naszą Wspólnotą, ale zarazem dostępne dla osób spoza Wspólnoty (nasz profil na Facebooku lubią osoby nie tylko z Wody Życia). Zaproszenie to jest kierowane zwłaszcza do odpowiedzialnych za Diakonie. Jeśli masz fajny pomysł na ewangelizację poprzez Facebook, skontaktuj się z nami!

– Co? (nazwa wydarzenia)

– Gdzie? (adres, miejsce)
– Kiedy? (data, godziny)
– Dla kogo (tylko dla osób ze Wspólnoty, ogólnodostępne, itp.)
– Jak się zapisać, z kim w tej sprawie można się skontaktować?
– Jakie warunki trzeba spełnić, żeby uczestniczyć w danym wydarzeniu (o ile są jakieś dodatkowe)
– Warto dodać dłuższy opis wydarzenia, plakat – jeśli jest  (nieobowiązkowe, jednak na pewno jest to dodatkowa zachęta do uczestnictwa).

 

Prosimy również o aktualizowanie ogłoszeń, jeśli dochodzi do zmian dat, godzin, itp. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres –  media.wodazycia@gmail.com