KWIECIEŃ 2019 r.

1. Spotkania wspólnoty: 2 kwietnia wszystkie grupki mają spotkania domowe. 9 kwietnia odbędzie się spotkanie w kościele. Konferencję na temat charyzmatów wygłosi ks. Andrzej Grefkowicz. We wtorek 16 kwietnia przeżywać będziemy wprowadzenie do Świąt Paschalnych. We wtorek w Oktawie Wielkanocnej odbędzie się Eucharystia.  W ostatni wtorek miesiąca będzie wieczór chwały.

2. W piątki o 20.00 w parafii św. Jakuba odbywają się drogi krzyżowe. W  piątek 12 kwietnia droga krzyżowa przejdzie ulicami Ochoty, od gmachu Wydziału Geologii UW. Bądzmy obecni!

3. W dniach 7-10 kwietnia ks. Roman i ekipa zbierana przez diakonię ewangelizacji posługiwać będzie na rekolekcjach wielkopostnych w parafii św. Jadwigi w Milanówku. Zapisy odbywają się w poniższym formularzu.

4. Zapraszamy do udziału w Kongresie Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i Środowisk Ewangelizacyjnych, który odbędzie się w dniach 16-18 maja w Częstochowie. O szczegółach można przeczytać tutaj. Zapisy prowadzi Arek Męcel po spotkaniach wtorkowych.

5. Diakonia modlitwy wstawienniczej zaprasza wszystkich potrzebujących modlitwy w poniedziałki o 18.30 do kaplicy zmartwychwstania (poza pierwszym wtorkiem miesiąca, kiedy są rekolekcje parafialne oraz poniedziałkiem w Oktawie Wielkanocy).

6. W dniach 24 września – 2 października organizowana jest pielgrzymka do Libanu, którą poprowadzi ks. prof. Waldemar Chrostowski. Koszt to 960 dolarów + 1600zl. Poniżej prezentujemy program pielgrzymki. Zapisy na spotkaniach wtorkowych.

OGŁOSZENIA STAŁE

1. Zachęcamy do odwiedzania profilu Wody Życia na Facebooku. Zaproś swoich znajomych!

2. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie nagrania ks. Romana z poprzednich tygodni.

3. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Woda Życia – OIKOS. Nr rachunku: (Idea Bank) 49195000012006005518270002. Prosimy o zatytułowanie przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji”. Szczegóły na stronie wzoikos.pl.

4. Zapisy na listy mailowe wspólnoty odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu media.wodazycia@gmail.com.

5. Rekolekcje wyjazdowe we wspólnocie prowadzone są w domu rekolekcyjnym św. Jana Pawła II w Kaniach Helenowskich. Tutaj możesz przeczytać więcej o tym jak się do nich przygotować.