Ogłoszenia wspólnotowe

LISTOPAD 2018 r.

1. Spotkania wspólnoty: 6 listopada: Eucharystia, 13 listopada: spotkanie studentów (grupy pracujące spotykają się po domach), 20 listopada: spotkanie grup pracujących (studenci mają spotkania domowe), 27 listopada: wieczór chwały.

2. W dniach 9-11 listopada odbędą się w Kaniach Helenowskich rekolekcje dla studentów: ,,Z piekła do nieba. Kierunek: bliskość”. Zapisy i informacje na spotkaniach lub u Mai Kostrzewy, majkos26@wp.pl, tel. 506870944.

 

OGŁOSZENIA STAŁE

1. Zachęcamy do odwiedzania profilu Wody Życia na Facebooku. Zaproś swoich znajomych!

2. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie nagrania ks. Romana z poprzednich tygodni.

3. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Woda Życia – OIKOS. Nr rachunku: (Idea Bank) 49195000012006005518270002. Prosimy o zatytułowanie przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji”. Szczegóły na stronie wzoikos.pl.

4. Diakonia modlitwy wstawienniczej spotyka się w poniedziałki o godzinie 18.30 w kaplicy Zmartwychwstania.

5. Zapisy na listy mailowe wspólnoty odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu media.wodazycia@gmail.com.

 

Jeśli jesteś odpowiedzialny za jakieś dzieło, jakąś akcję przeprowadzaną lub wspieraną przez Wodę Życia, a chcesz zareklamować ją szerzej – napisz na adres fb.wodazycia@gmail.com Powinno to być coś związanego z naszą Wspólnotą, ale zarazem dostępne dla osób spoza Wspólnoty (nasz profil na Facebooku lubią osoby nie tylko z Wody Życia). Zaproszenie to jest kierowane zwłaszcza do odpowiedzialnych za Diakonie. Jeśli masz fajny pomysł na ewangelizację poprzez Facebook, skontaktuj się z nami!

– Co? (nazwa wydarzenia)

– Gdzie? (adres, miejsce)
– Kiedy? (data, godziny)
– Dla kogo (tylko dla osób ze Wspólnoty, ogólnodostępne, itp.)
– Jak się zapisać, z kim w tej sprawie można się skontaktować?
– Jakie warunki trzeba spełnić, żeby uczestniczyć w danym wydarzeniu (o ile są jakieś dodatkowe)
– Warto dodać dłuższy opis wydarzenia, plakat – jeśli jest  (nieobowiązkowe, jednak na pewno jest to dodatkowa zachęta do uczestnictwa).

 

Prosimy również o aktualizowanie ogłoszeń, jeśli dochodzi do zmian dat, godzin, itp. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres –  media.wodazycia@gmail.com