PAŹDZIERNIK 2019 r.

1. W październiku zaczynamy nowy rok formacyjny we wspólnocie. 8.10 o godzinie 20.00 odprawiona będzie Eucharystia inaugurująca nasze działania. Tydzień później o 20.00 w kościele spotykają się jedynie studenci. Pozostałe osoby mają spotkania domowe. 22 października studenci mają spotkania domowe, a spotkanie formacyjne w kościele ma sektor postakademicki. W ostatni wtorek miesiąca o 20.00 wszyscy spotykamy się na wieczorze chwały z modlitwą wstawienniczą.

2. W czwartek 3.10 odbyła się uroczysta kolacja 41. edycji Kursu Alpha. Zachęcamy do zapraszania osób z Waszego OIKOS do wzięcia udziału w tej edycji. Szczegóły na czegoszukasz.org.

3. W dniach 25-27 września odbędą się w Kaniach Helenowskich rekolekcje – Kurs Wspólnota – dla animatorów i kandydatów na animatorów. Zapisy po spotkaniach wtorkowych. Koszt: 120 PLN.

4. W parafii św. Jakuba w dniach 3-5 października odbywa się czuwanie przed przyjęciem relikwii św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Zachęcamy do udziału w czuwaniu. Szczegółowe informacje na stronie parafii.

5. Zapraszamy do udziału i podjęcia wolontariatu w ramach konferencji 24/7 Serce Dawida, która odbędzie się w dniach 19-20 października w Warszawie, w Hali Expo XXI.

6. Diakonia modlitwy wstawienniczej zaprasza wszystkich chętnych do posługi modlitwą w poniedziałki o godzinie 18.30 do Kaplicy Zmartwychwstania. Podczas spotkań posługujemy modlitwą dla tych, którzy chcą z niej skorzystać.

OGŁOSZENIA STAŁE

1. Zachęcamy do odwiedzania profilu Wody Życia na Facebooku. Zaproś swoich znajomych!

2. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie nagrania ks. Romana z poprzednich tygodni.

3. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Woda Życia – OIKOS. Nr rachunku: (Idea Bank) 49195000012006005518270002. Prosimy o zatytułowanie przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji”. Szczegóły na stronie wzoikos.pl.

4. Zapisy na listy mailowe wspólnoty odbywają się wyłącznie za pośrednictwem adresu media.wodazycia@gmail.com.

5. Rekolekcje wyjazdowe we wspólnocie prowadzone są w domu rekolekcyjnym św. Jana Pawła II w Kaniach Helenowskich. Tutaj możesz przeczytać więcej o tym jak się do nich przygotować.