• 5 listopada 2021 at 18:00:34

„Czas to miłość” – Rekolekcje dla studentów 5- 7 listopada 2021 .

Niezwykle nam miło, że już w przyszły weekend (5-7 listopada) ruszają rekolekcje dla studentów naszej wspólnoty! Będą się odbywać w Kaniach Helenowskich (niedaleko od Warszawy, 20 minut samochodem). Hasłem rekolekcji jest „Czas to miłość”. Przyjadą ciekawi goście. Będzie uwielbienie, dzielenie się, integracja… Wszystko, czego potrzebuje młody człowiek. Poniżej przesyłam kilka ważnych informacji:

Koszt:

Ogólny koszt rekolekcji będzie wynosił 150 zł. Będzie super, jeśli wpłacicie zaliczkę 50 zł na najbliższym wtorkowym spotkaniu o 20:00. Dokładna informacja o tym co, gdzie będzie zostanie wysłana w przyszłym tygodniu.

Zapisy:

Ci z Was, którzy się już u mnie zapisali, nie muszą się zapisywać, ale mogą, jeśli mają dodatkowe uwagi albo chcą otrzymać aktualne informacje organizacyjne na e-mail. Zachęcamy do zapraszania swoich kolegów/koleżanek. Prośba, żeby się zapisać do środy 3.11 włącznie. Wysyłam link do zapisów:

Gdzie:

Naszym domem rekolekcyjnym jest 

Ośrodek im. św. Jana Pawła II w Kaniach Helenowskich 

przy ul. Nadarzyńskiej 21

Jak dojechać:

Możliwy jest dojazd do i z Kań z Warszawy WKD do stacji Kanie Helenowskie. Zachęcamy do umawiania się też na wspólny dojazd samochodami (kto ma).

Wspólny dojazd – tabelka:

 
Czekamy na Was!

Pozdrawiam serdecznie, Jana Swietilnikowa.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 512962598