• 9 grudnia 2023 at 00:00:39

Małżeński Adwentowy Dzień Skupienia

https://www.facebook.com/events/1005805027300273/?ref=newsfeed

Jeżeli jesteście małżeństwem i chcecie odkrywać (lub pogłębiać) rodzicielstwo jako doświadczenie Bożej Miłości, przez które Bóg buduje również Waszą miłość, to mamy dla Was propozycję:
ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA!
Rodzicielstwo jako doświadczenie Bożej miłości!
„Kto przyjmuje jedno z tych dzieci w imię moje, Mnie przyjmuje.”
Mk 9, 37
Dzień Skupienia, który Wam proponujemy skierowany jest do każdego małżeństwa, niezależnie od stażu. Być może dopiero rodzicielstwo jest przed Wami i chcecie poznać jak objawia się Boża Miłość poprzez dzieci w rodzinie. Być może macie dzieci ale potrzebujecie odkryć (lub odkryć na nowo) tę Miłość.
W naszej wspólnocie są młodsze i starsze rodziny, rodziny z jednym dzieckiem jak i rodziny wielodzietne, są rodziny adopcyjne. Mamy małe dzieci, nastolatków, studentów ale także dzieci, które zakładają już swoje rodziny. Od kilku lat działa u nas również wspólnota młodzieżowa.
Mamy bardzo różne historie życia i bardzo bogate doświadczenia w rodzicielstwie – we wspólnocie rodzin jesteśmy już od 25 lat i naszą wiedzą oraz doświadczeniem chcemy się z Wami podzielić. Jak poprzez dzieci Bóg nas zmieniał, jak pokazywał nam Swoją miłość, jak nas prowadził, uczył zaufania i miłości…
Adwent to czas spotkania z Bożą Miłością, która przychodzi w postaci dziecka…
Prowadzący: małżeństwa z Rodzinnej Wspólnoty Woda Życia (jesteśmy wspólnotą zatwierdzoną przez Kardynała Kazimierza Nycza) wraz z ks. Romanem Trzcińskim duszpasterzem.
Miejsce: Ząbki, ul. Wilcza 8.
Link do zapisów i więcej informacji:
https://form.jotform.com/232955712032351