• 1 grudnia 2023 at 19:00:30

Rekolekcje – Nie jesteś sam 1-3 grudnia, Kanie Helenowskie

Drogi i Droga,

Wierzę, że z natchnienia Ducha Świętego zrodził się w nas pomysł zorganizowania rekolekcji o powołaniu – wierzymy, że Duch Święty szczególnie pod koniec tego roku chce działać w naszej wspólnocie w tym kontekście. Chce przychodzić z nowymi natchnieniami, chce burzyć twierdze zawiedzionych nadziei, chce przychodzić i mówić po imieniu do każdego uczestnika i uczestniczki rekolekcji.

 

Dla kogo: dla osób stanu wolnego
  •  rozeznających powołanie (różnych kontekstach łącznie z szukaniem „powołania w powołaniu”)
  • odczuwających trudności w tym kontekście wejścia w swoje powołanie
  • dla tych, co odpuścili kwestię powołania lub czują wobec niego bezradność
Kiedy i gdzie:

1-3 grudnia 2023 (wspólne wejście w adwent) w Kaniach Helenowskich

Koszt i ilość miejsc:

190 zł od osoby (nocleg, posiłki, materiały rekolekcyjne) – obligatoryjny jest przyjazd na cały zaplanowany weekend. Mamy jedynie 50 miejsc – o przyjęciu na rekolekcje będzie decydowało wypełnienie formularza oraz wpłacenie zaliczki. W wyjątkowych przypadkach, jeśli pieniądze będą dla Ciebie przeszkodą w uczestniczeniu – napisz o tym w formularzu zgłoszeniowym.
Rozpoczynamy zapisy – formularz TUTAJ ZAPISY, a przez cały listopad będziemy zbierać zaliczki w wysokości 100 zł. Podczas spotkania WŻ będzie wskazane, kto danego wieczoru będzie zbierał.

Rz 8, 28- 30Wiemy też, że Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według [Jego] zamiaru. Albowiem tych, których od wieków poznał, tych też przeznaczył na to, by się stali na wzór obrazu Jego Syna, aby On był pierworodnym między wielu braćmi. Tych zaś, których przeznaczył, tych też powołał, a których powołał – tych też usprawiedliwił, a których usprawiedliwił – tych też obdarzył chwałą
Już dzisiaj prosimy każdego z Was o modlitwę za te rekolekcje!W imieniu ekipy WŻ EWeronika Orczykowska