Odpowiedzialni we wspólnocie WODA ŻYCIA

ks. Roman Trzciński – duszpasterz wspólnoty Woda Życia

telefon: 22 668 97 97 lub: 501 564 400

 e-mail: xromantrzcinski@gmail.com

 blog: http://ksroman.blogspot.com

Justyna Domeradzka

e-mail:
jdomeradzka@poczta.onet.pl

telefon:
605 329 633

Odpowiedzialność: opiekunka animatorów, rekolekcje wspólnotowe

Arkadiusz Męcel

e-mail:
arekmecel@gmail.com

telefon:
604 054 110

Odpowiedzialność: animator grupki moderacyjnej, diakonia medialna

 

Małgorzata Pietrzyk

e-mail:
mpietrzyk199@gmail.com

telefon:
600 569 024

Odpowiedzialność: opiekunka animatorów, diakonia ewangelizacji

Piotr Kobza

e-mail:
piotr.kobza@wp.pl

telefon:
728 494 533

Odpowiedzialność: opiekun animatorów, sprawy prawne

Ewa Janiszewska

e-mail:
ejaniszewska@wp.pl

telefon:
603 838 763

Odpowiedzialność: opiekunka animatorów, media społecznościowe

Rafał Różański

email:
rozanski.rafal@outlook.com

telefon:
885 830 022

Odpowiedzialność: opiekun animatorów, nowe osoby we wspólnocie

 

Agnieszka Janczura

e-mail:
sonia7@o2.pl

telefon:
668 143 337

Odpowiedzialność: opiekunka animatorów i opiekunów, zmiany w grupkach

 

Damian Mański

e-mail:
damian.manski@gmail.com

telefon:
608 625 214

Odpowiedzialność: opiekun animatorów, diakonia liturgiczna

 

Małgorzata Szczepanek

e-mail:
mg.szczepanek@gmail.com

telefon:
694 621 117

Odpowiedzialność: diakonia Kursów Alpha

Patryk Dobrosz

e-mail:
patryk.dobrosz@gmail.com

telefon:

Odpowiedzialność: studenci Wody Życia

 

 

Asia Płachetko

e-mail:
joannaplachetko@gmail.com

telefon:
505 223 587

Odpowiedzialność: nowe osoby we wspólnocie

 

Basia Cwalina

e-mail:
basiac7@wp.pl

telefon:
512 226 898

Odpowiedzialność: animatorzy i opiekunowie